Нормативні документи

Нормативні документи ДПА

https://osvita.ua/legislation/tag-dpa/ - тут знайдете:

Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році.

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940.

Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році.

Про проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання.

Щодо проходження державної підсумкової атестації для жителів тимчасово окупованих територій.

Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Про затвердження Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я.

Про внесення змін до розділу VI Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Про внесення змін до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.