День вчителя

Ми Вас з Днем вчителя вітаєм,

Легкої праці вам бажаєм.

Щоб гарний настрій був у вас

Навіть у дуже скрутний час.

Щоб все в житті було гладенько,

І йшло щоб все завжди рівненько.

Щоб всі вас учні поважали,

Приємні спогади лишали.

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

4 жовтня у Купському НВК №2 відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Після уроків вчителі насолоджувались святковим концертом.

На базі Купського НВК - 2 відбулося засідання МО природничо-математичного циклу.

З 16 по 20 вересня тривав Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в рамках право просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!».
З 16 вересня до 20 вересня 2019 року в Купському НВК №2 відбувалися право просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо проблеми протидії булінгу .
Метою проведених заходів було:
- ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу;
- вироблення в учнів небайдужості до проблеми булінгу;
- розвиток навичок толерантного спілкування , згуртованості в групі , протидії соціальному тиску , розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації.

У Купському НВК №2 відбулося засідання методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу.

«Хай буде мир на всій Землі»

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і учні Купського НВК №2.

20-го вересня у Купському НВК №2 відбулося свято «Осінній вернісаж». У програмі свята проводилася виставка -конкурс композиції «Дари осені». Учні складали композиції з осінніх дарів на вибрану тему, де вони показали свою майстерність, проявили фантазії при виготовленні різних композиції з фруктів, овочів та квітів.

І засідання методичного об'єднання класних керівників
16. 09.19 року відбулося І засідання методичного об'єднання класних керівників на тему "Мотивуємо учнів на успіх". На засіданні обговорювались наступні питання :
- Аналіз виховної роботи за 2018-2019 навчальний рік.
- Визначення основних напрямків методичної роботи на 2019-2010 н. р.. Обговорення та реалізація методичної проблеми МО класних керівників.
Затвердження плану роботи методичного об’єднання та планів виховної роботи класних керівників на 2019 – 2020 н. р.,
- Про планування роботи у напрямку національно-патріотичного виховання.
- Про організацію роботи з дітьми пільгових категорій.
- Про організацію та проведення інструктажів з БЖ учнів.
- Про організацію роботи з батьками протягом навчального року.
- Про стан організації роботи з профілактики дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей.
- Рекомендації щодо організації виховних заходів, тематичних свят та тижнів у закладі.
- "Педагогічне партнерство - ключовий компонент формули "НУШ"", планування виховної роботи на І семестр.
Психолог М. К. Богданюк провела психологічний лекторій "Мотивуємо успіх".

Олімпійський тиждень у Купському НВК №2
З 09 по 13 вересня в Купському НВК №2 традиційно, згідно плану роботи школи проходив Олімпійський тиждень. Відкриття відбулося 09 вересня. Перед учнями виступив директор школи Богданюк К.В., який привітав дітей з відкриттям Олімпійського тижня, а вчитель фізичного виховання Лях М.Г. довів до всіх учасників програму свята.
В продовж цілого тижня проходили різноманітні естафети між групами дошкільної освіти, 1 – 4 класами, змагання між класами з футболу. Та апогеєм була волейбольна зустріч між збірною учнів та вчителями Купського НВК №2, яка пройшла в цікавій та спортивній атмосфері.
Всі класи представили свої стінгазети на Олімпійську тематику.
Закінчився тиждень 13 вересня Олімпійським уроком у 9-11 класах.
На закритті Олімпійського тижня всі учасники були нагороджені грамотами Купського НВК №2

У Купському НВК №2 відбулися традиційні урочистості, присвячені початку навчального року — «Свято першого дзвоника».

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.